Afrin Pure Sea
Naturalne rozwiązanie
dla Twojego nosa.

Afrin® Pure Sea

Naturalne rozwiązanie dla Twojego nosa.

Afrin® Pure Sea to linia produktów zawierająca 100% naturalny, rozcieńczony roztwór oczyszczonej wody morskiej, bogatej w mikroelementy. To bezpieczny, prosty i skuteczny sposób na oczyszczenie górnych dróg oddechowych. Preparaty są dobrze tolerowane przez nawet bardzo wrażliwe błony śluzowe nosa. Można je bezpiecznie stosować kilka razy dziennie przez długi czas. Nie zawierają konserwantów ani dodatków chemicznych.

Poznaj produkty Afrin® Pure Sea

Afrin Pure Sea

Afrin® Pure Sea Baby

Wyrób medyczny
Forma: Aerozol
Zastosowanie: Oczyszczanie nosa
Dostępne opakowania: 20ml

Wyrób medyczny

Postać: Aerozol

Dostępne opakowania: 20ml

Zastosowanie: Delikatnie oczyszcza i nawilża nos dziecka, ułatwiając oddychanie.
Oczyszcza z wydzielin, alergenów, wirusów i bakterii, chroniąc przed przeziębieniem oraz alergiami. Jest przystosowany do stosowania u niemowląt i dzieci od drugiego tygodnia życia. Jest zalecany jako zabieg przygotowujący przed użyciem innych preparatów aplikowanych do nosa.

Dawkowanie: W celu uzyskania pożadanej ulgi może być uzywany tak często, jak to konieczne.

Skład: 0,9% chlorowodorek sodu

Gdzie kupić:

Apteki  Drogerie 

Afrin<sup>®</sup>  Pure Sea<sup>™</sup> Udrażnianie Nosa

Afrin® Pure Sea Udrażnianie Nosa

Wyrób medyczny
Forma: Aerozol
Zastosowanie: Udrożnianie nosa
Dostępne opakowania: 75ml

Wyrób medyczny

Postać: Aerozol

Dostępne opakowania: 75ml

Zastosowanie: Udrożnia zatkany nos, ułatwiając oddychanie. Oczyszcza z wydzielin, alergenów, wirusów i bakterii, chroniąc przed przeziębieniem oraz alergiami. Może być stosowany przez kobiety w ciąży i podczas karmienia piersią. Może być uzywany przez dorosłych i dzieci od 6 lat.

Dawkowanie: Zalecane dawkowanie: do 6 razy dziennie, według potrzeby.

Skład: 2,2 % chlorowodorek sodu

Gdzie kupić:

Apteki  Drogerie 

Często zadawane pytania

Końcówki aplikatora można używac wielokrotnie, pod warunkiem, że po każdym użyciu zostanie ona umyta w ciepłej wodzie, a następnie wysuszona. Nie rekomenduje się jednak korzystania z tej samej końcówki przez wiele osób.
Nie. Zarówno Afrin® PureSea Baby jak i Afrin® PureSea Udrażnianie nosa nie zawierają konserwantów ani dodatków chemicznych, dzięki czemu są bezpieczne w stosowaniu.
Tak. Stosowanie produktu Afrin® PureSea Baby jest zalecane również jako zabieg przygotowujący przed użyciem innych preparatów aplikowanych do nosa.

Zobacz także