Tabcin
Tabcin - bo na grypę
szkoda czasu!

Tabcin®

Bo na grypę szkoda czasu!

Tabcin® Trend to lek na objawy grypy w formie żelowych miękkich kapsułek. Kapsułki Tabcin® Trend rozpuszczają się wkrótce po połknięciu. Płynna zawartość kapsułki szybko wchłania się do krwiobiegu, dzięki czemu aktywne substancje pozwalają szybciej zwalczyć objawy grypy i przeziębienia.

Kapsułki Tabcin Trend działają przeciwgorączkowo, zmniejszają katar, kichanie i uczucie drapania w gardle. Lek działa również na bóle głowy czy gardła oraz łagodzi stan ogólnego rozbicia.

Poznaj Tabcin®

Tabcin

Tabcin® Trend

Lek bez recepty
Forma: Kapsułki
Zastosowanie: Ból i gorączka związane z przeziębieniem i grypą, katar, niedrożność nosa i zatok
Dostępne opakowania: 12 szt.

Lek bez recepty

Postać: Kapsułki

Dostępne opakowania: 12 szt.

Zastosowanie: Wskazania do stosowania: w przypadku gorączki, kataru, bólu i drapania w gardle, kichania, bólu głowy, obrzęku błony śluzowej nosa i zatok, uczucia ogólnego rozbicia.

Dawkowanie: Dorośli i młodzież (od 15 roku życia): 2 kapsułki jednorazowo. Dawkę jednorazową można przyjmować co 4 godziny, jednak nie częściej niż 3 razy w ciągu doby. Nie stosować dłużej niż 5 dni.

Skład: Maleinian chlorfenyraminy 2 mg + chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg + Paracetamol 250 mg

Gdzie kupić:

Apteki 

Zobacz także

Tabcin
dowiedz się więcej na www.tabcin.pl

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

dowiedz się więcej na www.tabcin.pl kliknij tutaj